V-PROJEKT
 
 
HOME
KONTAKTY
REFERENCE
SPOLUPRACUJÍCÍ FIRMY
ÚSTŘEDNÍ VYTÁPĚNÍ
VZDUCHOTECHNIKA
KLIMATIZACE
PLYNOINSTALACE
ZTI

ODKAZY

TZB-info: vytápění, vzduchotechnika, instalace, úspory energie

Kde nás najdete:

Zobrazit místo Újezd 2175/9a na větší mapě

[CNW:Counter]

V-PROJEKT Prostějov, v.o.s.

Újezd 2175/9a, 796 01 Prostějov

IČO: 26921651, DIČ: CZ26921651

tel:

email:
+420 582 333 111
+420 582 336 767
vprojekt@vprojekt.cz

 

Vedení firmy

Aleš Vyroubal
jednatel, příjem zakázek, projekce ÚT
Mobil: +420 608 830 020
Email: vyroubal@vprojekt.cz
Ing. Petr Lysek
jednatel, projekce VZT, ÚT, oblast IT
Mobil: +420 603 536 302
Email: lysek@vprojekt.cz
Ing. Roman Rolenc
jednatel, projekce VZT, ÚT
Mobil: +420 604 272 762
Email: rolenc@vprojekt.cz

Jaroslav Vener
jednatel, projekce VZT, ÚT, Plynoinstalace
Mobil: +420 605 212 117
Email: vener@vprojekt.cz

Projektanti

Ing. Michal Trunda
Projektant ÚT
Mobil: +420 777 280 195
Email: trunda@vprojekt.cz
Adam Jungmann
Projektant ÚT
Mobil: +420 775 120 530
jungmann@vprojekt.cz